Zeyhan Elektrik'in Hikayesi

Işıkla Aydınlanan Yıllar

Yaptığımız İşi Seviyoruz.

Aydınlatma sektöründe yaratıcılığımızı ve tutkumuzu her bir Goldx ürününde sergileyerek, müşterilerimizin yaşamlarını aydınlatmanın gururunu yaşıyoruz.

Çalışma Sürecimiz

Zeyhan Elektrik'te, yüksek kaliteli ve yenilikçi aydınlatma çözümleri sunmak için detaylı araştırma, titiz tasarım ve sürekli iyileştirme süreçlerimizle, müşteri ihtiyaçlarına odaklanıyoruz.

ZEYHAN ELEKTRİK KİMDİR ?

Kaliteye Olan Taahhüdümüz

Zeyhan Elektrik olarak, müşteri memnuniyetini artırmak adına, yüksek kalitede ve güvenilir ürünler üretmekte, TSE ve uluslararası standartlara uygun olarak sürekli kendimizi geliştirmekteyiz. Bayilerimiz ve teknik ekiplerimizle yakın iş birliği içinde, üretim ve dağıtım süreçlerimizi iyileştiriyor, AR-GE ve tasarım çalışmalarımızda yenilikçi yaklaşımlar benimsiyoruz. Yüksek teknoloji yatırımları ve çalışanlarımızın sürekli eğitimi ile sektördeki lider konumumuzu güçlendiriyoruz.

2002'de kurulan Zeyhan Elektrik, kalite ve müşteri memnuniyetine odaklanarak aydınlatma sektöründe hızla yükseldi. Goldx markamız, tasarım tescilli ürünleriyle Türkiye'nin önde gelen seçimleri arasında yer alıyor. İlk üretimimizi 500 m² atölyede başlattık ve bugün Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi'nde 8500 m²'lik modern bir tesiste devam ediyoruz. Türkiye'deki deneyimimizi dünya çapında paylaşarak, komşu ülkeler başta olmak üzere uluslararası pazarlara ihracat yapıyoruz.

Zeyhan Elektrik'ten Saygılarımızla

ZEYHAN ELEKTRİK.

Planlamanın her aşaması üzerinde çalışıyoruz.

2002
Kuruluş Yılı
2000
Memnun Müşteri
190
Ulaştığımız Ülkeler
500
Üretim Alanımız
49
Profesyonel Ekibimiz
750
Mutlu Bayilerimiz

Misyonumuz

Müşteri odaklı bir üretim anlayışını, katma değeri yüksek yeni ürünler üreterek desteklemek; hissedarları, çalışanları, müşterileri ve satıcıları ile bir bütün içerisinde hizmet kalitesini geliştirmektir.

Vizyonumuz

Zeyhan'ı Türkiye'de ve dünyada aydınlatma üretiminde marka değeri olan, en iyi firmalardan biri konumuna getirme